Wellbeing

Mlýnské SPA

Příroda byla k tomuto místu velice štědrá. Čistá pramenitá voda místních potoků, hluboké lesy na jižních svazích Ještědského hřebene s výškou 1012 m nad mořem, louky plné voňavých a léčivých rostlin – to vše spolu s magickou energií, která se ukrývá v lávových čedičových puklinách pod naším hotelem, tvoří základ pro harmonii a odpočinek v našem přírodou provoněném a originálním MLÝNSKÉM SPA.

Relaxace v okolí

Umístění našeho hotelu v klidném prostředí je ideálním útočištěm pro milovníky přírody a relaxace. Můžete si užít procházku po okolních stezkách a objevovat skryté krásy kraje. Naším tipem na výlet je například Hamr na Jezeře, malebná lokalita, která láká k procházkám kolem jezera, posezení u vody nebo kochání se přírodou. Pokud preferujete odpočinek na místě, můžete se jednoduše objevovat okolí hotelu a nechat se unášet klidem a pohodou venkovského prostředí. Heřmánková farma přináší do této přírodní oázy ještě další rozměr. Vůně heřmánku se nese vzduchem a vytváří atmosféru klidu a relaxace.

Zážitky

V našem hotelu vám nabízíme zážitky, které ještě více osvěží váš pobyt. Můžete si například vypůjčit elektrokola a vydat se za cykloturistikou, která vám umožní objevit okolní krásy přírody zcela novým způsobem. 

Pokud vyhledáváte klidnější zážitky, můžete si užít odpočinek v našem infinity poolu, navštívit mlýnské SPA nebo si nechat připravit piknik na míru a relaxovat ve stínu stromů. Pro milovníky přírody a nezapomenutelných zážitků pod širým nebem je k dispozici i možnost glampingu, kde si můžete užít přírodu a luxus zároveň.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE