Hotel

Destinace

Podhlavický mlýn vás přivítá v malebném koutu Českodubska, oblasti s bohatou historií a nádhernými přírodními scenériemi. Náš boutique hotel byl vybudován z původního mlýna, který zde stál již od počátku 17. století. S láskou a respektem k historii byly propojeny prvky původního mlýna s potřebami dnešní doby. Výsledkem jsou unikátní prostory, které vám zaručí nezapomenutelné okamžiky relaxace s pocitem luxusu a odpočinku.

Heřmánek

Heřmánek, tato aromatická bylina, je neodmyslitelně spjata s atmosférou a filozofií celého Podhlavického mlýna. Máme vlastní heřmánkovou farmu, díky které můžete zažít jeho blahodárné účinky hned v několika podobách. V našem wellness centru ho najdete v podobě aromatických olejů při masážích a aromaterapeutických procedurách, které ještě více podpoří celkovou relaxaci těla i mysli.


Dalším místem, kde heřmánek potkáte, je naše restaurace, kde svým aroma i chutí sofistikovaně obohacuje denní menu. Pro dosažení kompletního heřmánkového zážitku vám také naservírujeme heřmánkový čaj, což je naší zaručenou jistotou a stálicí pro navození pocitu klidu a pohody.

 

obrazek přes celou šířku

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE